sklep internetowy

szkolenie online

Manicure

Opanuj sztukę pracy z frezarką

Czy marzysz o doskonałej technice pracy z frezarką do paznokci, ale czujesz, że brakuje Ci wiedzy i umiejętności?

frezarkowy

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującą stylistką paznokci czy doświadczoną profesjonalistką, szkolenie online MANICURE FREZARKOWY jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Pragniemy zaprosić Cię na tę niezwykłą podróż, podczas której opanujesz wszystkie tajniki korzystania z frezarki i udoskonalisz swoje umiejętności stylizacji paznokci.

czas trwania: 1 godzina 51 min

wersja szkolenia: 1.0

autentyczny imienny certyfikat wysyłany kurierem

dostęp do szkolenia przez 6 miesięcy

format plików: *.mp4

Czego się nauczysz:

IconIconIconIconIconIconIconIconIconIcon

jakie komplikacje mogą się pojawić przy nieumiejętnej pracy frezarką,


jak przygotować skórki w kilku różnych technikach,


zobaczysz ciekawy eksperyment, który uświadomi Ci jak ważny jest dobór odpowiednich, ale tez jakościowych narzędzi,


poznasz AUTORSKĄ technikę Igi Sadowskiej - manicure bez użycia ostrych narzędzi,


dowiesz się jak skracać stylizacje,


zobaczysz jak usuwać bezpiecznie materiał z płytki paznokci,


zobaczysz jak bezpiecznie przygotować paznokcie do uzupełnienia,


zobaczysz proces uzupełniana z korektą kształtu - paznokci spadających w dół.

Icon

9 praktycznych lekcji

W ramach tego szkolenia online o frezarce do paznokci, poznasz różne rodzaje frezów i ich zastosowanie w pracy. Iga Sadowska poprowadzi Cię przez wszystkie etapy korzystania z frezarki, skupiając się na technikach precyzyjnego prowadzenia narzędzia i osiągania doskonałych efektów.

IconIcon

Dzięki naszemu szkoleniu, nauczysz się:

Szkolenie dedykowane jest zarówno początkującym stylistkom paznokci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym narzędziem, jak i doświadczonym profesjonalistkom, które pragną podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom.


Niezależnie od Twojego doświadczenia, nasz kurs jest elastycznym rozwiązaniem, które dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Stań się ekspertką

w manicure frezarkowym

Nasze szkolenie online MANICURE FREZARKOWY to elastyczne rozwiązanie, które pozwala na naukę z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Niezależnie od Twojego harmonogramu, możesz uczyć się w swoim własnym tempie i mieć dostęp do materiałów szkoleniowych przez cały okres trwania kursu. Dzięki temu możesz łatwo pogodzić naukę z innymi zobowiązaniami i obowiązkami.


Podczas nauki mogą pojawiać się pytania i wątpliwości. Dlatego nasi instruktorzy są dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić Ci niezbędnych wskazówek. Gwarantujemy Ci pełne wsparcie i pomoc na każdym etapie nauki.


Po ukończeniu szkolenia online MANICURE FREZARKOWY otrzymasz certyfikat, który potwierdzi Twoje umiejętności w zakresie korzystania z frezarki do paznokci. Ten certyfikat będzie świadectwem Twojej wiedzy i umiejętności, co z pewnością zwiększy Twoją wartość jako profesjonalistki w branży stylizacji paznokci.

Szkolenie prowadzi

Iga Sadowska

CEO Eclair

Dołącz do naszego szkolenia i odkryj potencjał, jaki drzemie w pracy z tym profesjonalnym narzędziem. Pozwól swojej kreatywności rozkwitnąć i zdobądź niezbędną wiedzę, aby stać się prawdziwą ekspertką w dziedzinie manicure frezarkowego.


Odkryj możliwości, które otwiera przed Tobą praca z frezarką do paznokci i podnieś swoje umiejętności na wyższy poziom. Bądź kreatywna, profesjonalna i skuteczna w świadczeniu usług stylizacji paznokci.

szkolenie online

Manicure frezarkowy

kup teraz w cenie:

249,00 zł

6 miesięcy dostępu do szkolenia

+ imienny drukowany certyfikat

WYBIERZ

Wymagania techniczne dla prawidłowego korzystania z platformy szkoleniowej oraz produktów cyfrowych:

- Komputer, laptop lub inne urządzenia multimedialne z dostępem do Internetu

- Dostęp do poczty elektronicznej

- Przeglądarka internetowa w aktualnej wersji: Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Safarii lub Microsot Egde

- Zalecana minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 x 768 i 256 kolorów

- Włączenie w przeglądarce internetowej możliwości zapisu plików Cookies oraz obsługi Javascript

- Stabilne łącze internetowe o przepustowości min 512 kbit/s

- Klawiatura lub inne urządzenie wskazujące, umożliwiające poprawne wypełnienie formularzy elektronicznych


Podejmujemy wszelkie należyte starania, aby korzystanie z Serwisu było dla Ciebie bezpieczne. Zalecamy jednak dla uniknięcia zagrożeń wynikających z możliwości "zainfekowania" systemu teleinformatycznego zaopatrzyć swój sprzęt w program antywirusowy i stale go aktualizować, instalując jego najnowsze aktualizacje. Zalecamy również aktualizację na bieżąco przeglądarek internetowych oraz systemu operacyjnego swojego urządzenia końcowego.


Dostęp do niniejszego produktu cyfrowego, tj. do składających się na niego treści i usług cyfrowych, możliwy jest za pośrednictwem serwisu www.edukacja.eclair-nail.com, z poziomu Panelu Klienta po uprzednim zalogowaniu się na konto. Nie ma możliwości pobierania produktu cyfrowego na swoje urządzenia końcowe.

Dostęp do produktu cyfrowego otrzymasz niezwłocznie po dokonaniu płatności i poprawnym uznaniu rachunku bankowego lub rozliczeniowego Usługodawcy.

Dostęp do produktu - usługi cyfrowej przed upływem terminu odstąpienia od umowy, wiąże się z wyrażeniem zgody w procesie zakupu (checkbox) oraz przyjęciem do wiadomości informacji o utracie prawa do odstąpienia od umowy, o którym mowa w ustawie z dnia 20 maja 2014r. o prawach konsumenta.


W przypadku problemów technicznych z dostępem do zakupionego produktu cyfrowego prosimy o kontakt mailowy na adres edukacja@eclair-nail.com

Trendy się zmieniają, a każdy nowy sezon to nowe produkty, konkurencja nie śpi…

Dziś największą wartością są Twoje umiejętności.

ODWIEDŹ NAS:

kontakt do nas:

Icon Icon Icon Icon