Image

Holistycznie o dłoniach
i paznokciach

Zrób pierwszy krok do pięknych i zdrowych dłoni oraz paznokci

W naszym ebooku znajdziesz niezbędne informacje, które pozwolą Ci kompleksowo zadbać o zdrowie i piękno Twoich dłoni oraz paznokci. Dowiesz się od czego zacząć w pielęgnacji skóry dłoni i paznokci, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.


Zaprezentujemy skuteczne techniki i ćwiczenia pielęgnacyjne, które pomogą Ci w codziennej trosce o dłonie. Pokażemy Ci, jak w dobie InstaWorld dbać o swoje dłonie i paznokcie, aby zawsze wyglądały zdrowo i pięknie, wyróżniając się na tle innych.

Zapraszamy Cię do lektury eBook`a

IconIconIconIconImage

Chcesz zadbać o zdrowie i piękno swoich dłoni i paznokci, ale nie wiesz od czego zacząć ?


Szukasz kompendium wiedzy, które zawiera wskazówki pielęgnacyjne i pomoże Ci w codziennej trosce o dłonie i paznokcie ?


Chcesz wiedzieć, jak działać, aby Twoje dłonie i paznokcie były zawsze zdrowe i zadbane, wyróżniając się na tle innych ?


Chcesz poznać narzędzia i techniki, które ułatwią Ci pielęgnację i stylizację paznokci ?

Image

Nasz e-book oferuje również praktyczne porady i rytuały. Dowiesz się, jak rozpoznać tonację skóry i jakie kolory lakierów najlepiej do niej pasują. Zaprezentujemy (w formie lekcji Video) różne rytuały pielęgnacyjne, które możesz wdrożyć w swojej codziennej rutynie. Znajdziesz tu również informacje o akupresurze oraz jej wpływie na zdrowie i kondycję dłoni.

ImageImage

Zapraszamy Cię do lektury.

199,00 zł

KUP e-book

eBook w formacie PDF

ilość stron: 77

wersja eBooka 1.0

Chcesz zadbać o swoje klientki

Image

w sposób kompleksowy, ale nie wiesz od czego zacząć ?

Z paznokciami, ich kolorami i strukturami eksperymentowała już jako nastolatka. Mając dwadzieścia lat otworzyła swój pierwszy salon. Dziś stoi na czele marki Eclair, jest matką, wizjonerką, instruktorką, liderką świetnego teamu i bez wątpienia kobietą sukcesu.IGA SADOWSKA-WILCZYŃSKA

o autorze

www.eclair-nail.com